O nás

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 2012. Za ten čas sme spolupracovali s množstvom úspešných spoločností na Slovenskom ale aj medzinárodnom trhu. Dôvera našich zákazníkov získaná počas nespočetného množstva projektov, je pre nás záväzkom do ďalšej spolupráce.

Prvoradý cieľ – spokojnosť zákazníkov
Náš zákazník, náš Pán nie je iba heslo ale podmienka dobre fungujúcej firmy.
Či už ste veľká nadnárodná spoločnosť, začínajúca firma alebo živnostník u nás budete mať dvere vždy otvorené. Radi vám pomôžeme pri výbere vhodného stroja optimálne navrhnutého priamo pre vaše potreby.

U nás si môžete vami vybraný stroj pred kúpou, najprv zapožičať a vyskúšať priamo vo vašich podmienkach. Všetky naše stroje prechádzajú dôkladným testovaním a servisom. U nás sa vám nestane žeby ste kupovali mačku vo vreci. Team našich servisných technikov je pripravený vám pomôcť v akejkoľvek situácii. Zabezpečíme pre vás nielen servis pred kúpou, ale aj neskôr či už formou pravidelných servisných prehliadok alebo riešení nečakaných situácii.

V prípade žeby sme vami požadovaný stroj nemali v aktuálnej ponuke neváhajte a dajte nám vaše požiadavky. My vám stroj nájdeme, pretestujeme, dovezieme, urobíme potrebný servis tak aby ste boli spokojní a nemuseli sa báť akýchkoľvek nepredvídateľných investícii.

Máme dlhoročnú spoluprácu s lízingovými spoločnosťami a bankami takže nie je problém nájsť pre vás vhodné finančné riešenie na kúpu stroja.

Related Posts

Komentáre